Сортування: за алфавітом новинки


Чилер (водоохолоджувальна машина) – це холодильний агрегат, що застосовується для охолодження та нагрівання рідких теплоносіїв у центральних системах кондиціювання. Після охолодження в чилері рідина може подаватися в теплообмінники для охолодження повітря (фанкойли) або відведення тепла від обладнання. У ході охолодження рідини чилер створює надмірне тепло, яке має бути відведене у навколишнє середовище. Робота в парі з фанкойлом у системах кондиціювання є окремим випадком використання чилерів. Чилери власними силами мають широке застосування у промисловості, в торгових центрах, складських терміналах тощо.

Aerostar пропонує чилери «Alpenta®» (Чехія), різної потужності (від 5 до 1500 кВт, залежно від серії). 

Чилери доступні у наступних комплектаціях:

  • Холодильні машини з повітряним охолодженням
  • Варіант із системою Free Cooling
  • Теплові насоси із повітряним охолодженням
  • Компресорно-конденсаторні агрегати з повітряним охолодженням

Оскільки чилери переважно використовуються у масштабних проєктах, важливе значення для них має спосіб керування. 

Кожним блоком можна керувати за зовнішнім сигналом вкл/вимк на головному контролері, також він відправляє сигнал аварії на зовнішній контролер.

Для успішного управління розроблена Alpenta Control System (ACS) – система управління Alpenta.

Вона забезпечує збір даних та подальший контроль у режимі реального часу для забезпечення максимальної ефективності роботи щодо економії енергії та терміну служби технологічних компонентів установки.


Купити чилери в Україні будь-якої потужності та призначення. Менеджери Aerostar дадуть відповідь на ваші питання з приводу обладнання: : +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.