Aerostar application

Безкоштовний мобільний додаток для віддаленого управління

Дає можливість в будь-який час і з будь-якої точки планети управляти Вашим обладнанням!
ОСТАННІ ПОДІЇ
03.12
Потрібно пам’ятати: якісне повітря з достатнім рівнем кисню вкрай необхідне, оскільки воно забезпечує нормальну активність мозку та міцний імунітет. Якою повинна бути вентиляція в освітньому закладі?
01.12
Що відбувається з речовинами, поверхнями, матеріалами під дією подразників? Здавалося б, таке питання далеке від вентиляції, але саме ця тема пояснює, чому при виробництві вентиляційного обладнання використовуються ті чи інші технології. Представляємо вам другу частину вентиляційного словника.
24.11
Конференції, виступи, концерти, кінопокази — всі ці заходи збирають багато людей в одному приміщенні. Для проєктувальників забезпечення якісної вентиляції в актових залах — справжній виклик. На що потрібно звернути увагу та яке обладнання обрати?
AEROSTAR — Український виробник обладнання для вентиляції та кондиціонування приміщень

Більше 10-ти років AEROSTAR — професіонали в сфері вентиляції. Розвиваємо справжнє українське виробництво — 7000м².

Працюємо над якістю своєї продукції і сервісу. У нашому списку клієнтів більше 7500 компаній з усього світу.
Власний відділ нестандартних розробок гарантує вирішення найскладніших завдань. Адже потреби Клієнта - наш головний орієнтир.

Ми відкриті світу і безперервно освоюємо нові ринки, завдяки високим стандартам якості продукції, що виготовляється, підтверджених міжнародними сертифікатами.
Ми динамічні і постійно впроваджуємо інновації в усі виробничі і бізнес-процеси.

Виробляємо повний спектр енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування:
повітрооброблюючі установки різної продуктивності (від 300 до 100 000 м³/час),
канальне вентиляційне обладнання; холодильне обладнання та обладнання для кондиціювання: VRF / VRV-системи, чиллери, фанкойли; промислові адсорбційні осушувачі.
Надаємо готові рішення для чистих приміщень і всіх типів басейнів.

З 2020 року є офіційним дистриб'ютором продукції HITACHI в Україні.

Для зручності своїх клієнтів запустили додаток із зрозумілим інтерфейсом для віддаленого управління нашим обладнанням з будь-якої точки світу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.