Aerostar application

Безкоштовний мобільний додаток для віддаленого управління

Дає можливість в будь-який час і з будь-якої точки планети управляти Вашим обладнанням!
ОСТАННІ ПОДІЇ
07.12
Незважаючи на важкі для всіх нас часи, компанія продовжує покращувати своє обладнання. Поговоримо які оновлення в басейних установках PoolStar.
30.05
Сумний досвід нещодавніх подій, в яких живе Україна вже майже 2 місяці, показує, що відсутність протипожежної вентиляції призводить до численних жертв. Система протипожежної вентиляції має захищати життя і здоров'я людей, що знаходяться в будівлі, і зберегти саму забудову від руйнування внаслідок…
27.04
З 24 лютого 2022 року в Україні російськими ракетами та снарядами зруйновано тисячі будинків (точну кількість зазначити неможливо, адже вона змінюється щогодинно). Уряд наголошує що всі міста будуть відновлені, а нове житло стане надійним та безпечним, із сучасним дизайном та облаштованими…
AEROSTAR — Український виробник обладнання для вентиляції та кондиціонування приміщень

Більше 10-ти років AEROSTAR — професіонали в сфері вентиляції. Розвиваємо справжнє українське виробництво — 7000м².

Працюємо над якістю своєї продукції і сервісу. У нашому списку клієнтів більше 7500 компаній з усього світу.
Власний відділ нестандартних розробок гарантує вирішення найскладніших завдань. Адже потреби Клієнта - наш головний орієнтир.

Ми відкриті світу і безперервно освоюємо нові ринки, завдяки високим стандартам якості продукції, що виготовляється, підтверджених міжнародними сертифікатами.
Ми динамічні і постійно впроваджуємо інновації в усі виробничі і бізнес-процеси.

Виробляємо повний спектр енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування:
повітрооброблюючі установки різної продуктивності (від 300 до 100 000 м³/час), канальне вентиляційне обладнання; холодильне обладнання та обладнання для кондиціювання: VRF / VRV-системи, чиллери, фанкойли; промислові адсорбційні осушувачі.
Надаємо готові рішення для чистих приміщень і всіх типів басейнів.

З 2020 року є офіційним дистриб'ютором продукції HITACHI в Україні.

Для зручності своїх клієнтів запустили додаток із зрозумілим інтерфейсом для віддаленого управління нашим обладнанням з будь-якої точки світу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.