Чилери Alpenta SAC

Чилери Alpenta SAC

Чилери з повітряним охолодженням. Діапазон потужності від 5 до 100 кВт.
Артикул: ARPD0388

СЕРІЯ ХОЛОДИЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ З  ПОВІТРЯНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ КОНДЕНСАТОРА

Особливості: 

Висока промислове якість чилерів з можливістю Freecooling, реверсивні теплові насоси або конденсаторні агрегати для широкого спектра застосувань. Велика розмаїтість конфігурацій, широкий спектр стандартних функцій і широкий вибір додаткових опцій.

 • Fan inside: Внутрішнє розташування вентилятора - найкраща в своєму класі продуктивність вентилятора. Повністю вбудовані вентилятори були розроблені з використанням CFD (розширеного моделювання потоку) і забезпечують оптимальний повітряний потік на стороні всмоктування і нагнітання крильчатки разом з шумозаглушенням.
 • ACS inside: Alpenta Control System (ACS) - Система управління Alpenta - Розширене управління охолоджуючим агрегатом за допомогою головного програмованого мікропроцесорного контролера. Динамічне задане значення високого тиску і кілька функцій обмеження, максимізують ефективність роботи при часткових навантаженнях або коли зовнішні умови близькі до робочих меж.
 • ETO ready: Engineer-to-Order ready (виробництво на замовлення) - розробка і виробничий процес, що відповідає індивідуальним вимогам енергоефективності або іншим технічним характеристикам конкретного проекту. Індивідуальні конфігурації розробляються за допомогою програмного забезпечення Alpenta Selection Software (ASS).

Стандартні функції

К избранным функциям стандартного исполнения агрегата относятся:

 • Компресори - герметичні високоефективні спіральні компресори, нагрівачі картера, внутрішній захист від перегріву і контроль температури нагнітання.
 • Вентилятори - висока ефективність з оптимізованим дифузором і спрямовуючої лопаткою (відповідає вимогам чинної Директиви ErP)
 • Випарник - ефективний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі.
 • Конденсатор - надійний теплообмінник з мідних труб з алюмінієвими ребрами.
 • Контур охолодження - конденсація контролюється датчиком високого тиску.
 • Гідравлічний контур - диференціальне реле тиску і манометр на вході / виході води.
 • Корпус - з оцинкованої сталі, пофарбований у колір RAL 7035, що забезпечує тривалу стійкість до корозії.
 • Електрична панель - виготовлена ​​відповідно до стандартів EN 60204-1, реле захисту від обриву фази.
 • Зв'язок - Ізольований інтерфейс RS485 для ModBUS® Master / Slave, BacNET® MS / TP

Додаткові аксесуари

Додаткові пристрої, доступні за запитом, включають:

 • Пристрої плавного пуску
 • Панель дистанційного керування
 • Електричний обігрів панелі управління
 • Конденсатори з епоксидним покриттям
 • Манометри холодоагенту
 • Електронний розширювальний клапан
 • Часткова або повна рекуперація
 • Контроль швидкості вентилятора - EC-вентилятори або регулювання швидкості обертання
 • Малошумное виконання - шумопоглинальний кожух
 • Низькотемпературне виконання - нагрівачі електричного щита, регулювання швидкості обертання вентилятора і адаптація контуру холодоагенту
 • Аксесуари гідравлічного контуру - водяний насос, резервний водяний насос, розширювальний бак, накопичувальний бак, запобіжний клапан, запірні клапани, зворотні клапани, комплект Victaulic
 • Гумові або пружинні антивібраційні опори

Опис агрегату

Межі експлуатації

Охолодження в стандартному виконанні працює при повному навантаженні до 0 °C, з регулюванням швидкості обертання вентилятора (EC-вентилятори) і з опцією низької температури працює до -20 ° C. У літній період робота до 45 ° C. Захист при екстремальних температурах контролюється функціями обмеження ACS. Уставка холодної води залежить від типу використовуваної рідини, для води мінімальна уставка становить 4 ° C (більш детальну інформацію див. У технічній документації ACS).

Режим обігріву діє до -15 ° C, температура води регулюється функцією блокування при дуже низьких температурах. Максимальна уставка гарячої води становить 55 ° C.

Управління компресорно-конденсаторним агрегатом

Версія блоку CU управляється ззовні за допомогою цифрових або аналогових сигналів на головному контролері блоку. Цифрове управління складається з одного або двох кроків, в залежності від кількості компресорів, або аналогового управління 0-10В з наперед заданими рівнями перемикання.

Зовнішній контроль

Кожен блок може управлятися зовнішнім сигналом вкл. / Викл. на головному контролері, а також відправляє сигнал аварії на зовнішній контролер.

Alpenta Control System (ACS) - (Система управління Alpenta)

Продумана система управління, що забезпечує збір даних і подальший контроль в режимі реального часу для забезпечення максимальної ефективності роботи щодо ефективного використання енергії та терміну служби технологічних компонентів установки. Основні функції програми:

Управління потужністю охолодження / нагріву на основі виміряних параметрів з одночасною динамічної адаптацією потужності агрегату для максимального підвищення енергоефективності.
Обмеження холодопроизводительности / нагріву в ситуаціях, що призводять до роботи на межі технологічних можливостей агрегатного устаткування.
3-х рівнева захист, система охоронної сигналізації від шкоди, що виникли в результаті експлуатації обладнання, що виходить за рамки технологічних можливостей агрегату.

Панель управління

Панель управління, компоненти і проводка виконані відповідно до стандартів EN 60204-1, директиви по електриці. Єдина точка підключення харчування, клас захисту IP 54, опціональний блок управління з підігрівом і захистом від чергування фаз. Головний перемикач вкл. / Викл., Встановлений на передній панелі, електричні дроти пронумеровані і підписані для полегшення технічного обслуговування і сервісу. Всі силові компоненти (компресори, вентилятори, насоси) мають термо захист.

Панель інтерфейсу HMI зі встановленою захисною кришкою або поставляється для віддаленої установки за запитом.

Контролер

Головний мікропроцесорний контролер, попередньо налаштований під час заводських випробувань з настройками за замовчуванням, допомагає прискорити введення в експлуатацію на місці. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з 3 рівнями доступу - користувач, досвідчений користувач і технік.

Послідовний порт зв'язку RS485 дозволяє дистанційно керувати через протоколи управління ModBUS® або BacNET®. Опціонально доступний порт Ethernet.

Компресори

Герметичні спіральні компресори визнаної марки з осьовим і радіальним відповідністю для найвищої надійності і ефективності, оснащені нагрівачами картера. Компресори з низьким рівнем шуму і вібрації, встановлені на антивібраційних опорах, опціонально оснащені звуковими кожухами.

Електронний контроль температури нагнітання і пристрій захисту двигуна від високої температури. Напірний зворотний клапан. Час роботи компресора і кількість запусків допомагає оптимізувати послідовність операцій і діагностику обслуговування.

Водяний теплообмінник

Пластинчастий паяний теплообмінник з нержавіючої сталі AISI 316, зовні ізольований термопіною, розташований всередині корпусу чилера. Різьбове з'єднання води і гідравліки знаходиться поза корпусом агрегату.

Триступенева захист від замерзання за допомогою диференціального реле тиску води, датчика NTC температури вихідної води і датчика низького тиску холодоагенту з функцією обмеження системи управління.

Повітряний теплообмінник з вентиляторами

Надійний теплообмінник з мідними трубками / алюмінієвими ребрами опціонально може бути захищений металевою решіткою.

Високоефективні вентилятори з оптимізованим повним розтрубом, що направляє лопаткою і дифузором (відповідає вимогам директиви ErP 2015). Захисний кожух вентилятора встановлений на виході повітряного потоку. Вентилятори повністю встановлені усередині корпусу агрегату - верхня частина плоска, що знижує поширення шуму і підвищує ефективність конденсатора. В установці з плоским верхом точка всмоктування вентилятора знаходиться ближче до центральної точки конденсатора.

Клас захисту двигуна вентилятора "F" і внутрішній датчик температури гарантують надійність при високих температурах навколишнього середовища. Фіксована швидкість, і, за бажанням, регульована швидкість за допомогою EC вентиляторів або регулятора швидкості вентилятора.
рекуперація

Паяний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі з частковою (Пароохолоджувач) або повної рекуперацією тепла, розташований всередині корпусу агрегату. Агрегат обладнаний додатковим водяним теплообмінником, встановленим на лінії нагнітання компресора послідовно або паралельно повітряного конденсатора. Це рішення дозволяє отримати до 25% рекуперації енергії за допомогою пароохолоджувача або 100% тепла конденсації з можливістю повної рекуперації. Нагріта вода може бути використана в санітарних або інших цілях.

Фреоновий контур

Пайка контурів холодоагенту проводиться під азотом, сертифікованим персоналом. Кожен контур агрегату проходить заводські випробування під тиском і на герметичність, потім вакуумируют перед заправкою холодоагентом R410A.

Кожен чилер проходить повне функціональне випробування, щоб гарантувати якість роботи.

Контур охолодження стандартно обладнаний герметичним або змінним картриджних фільтром-осушувачем, електромагнітним клапаном, термостатичним або опціональним електронним розширювальним клапаном, оглядовим склом з індикатором вологості, реле низького тиску, реле високого тиску з ручним скиданням, датчиком температури нагнітання, датчиком високого тиску і опціонально датчиком низького тиску, запобіжним клапаном, де потрібно (EN 378-2), і ізоляцією лінії всмоктування.

Додатково, в залежності від виконання установки, на всмоктуючої лінії встановлені: датчик температури всмоктуючої лінії, 4-ходовий клапан, зворотні клапани, ресивер рідини і рідинним віддільником.

Гідравлічний контур

Всі частини гідравлічного модуля повністю розташовані всередині чилера.

Стандартні частини гідравлічного контуру чилера складаються з датчиків температури NTC на вході і виході води, реле диференціального тиску захисту від замерзання води, водяного манометра з запірними клапанами, що дозволяють вимірювати перепад тиску на випарнику.

За бажанням чилер може бути оснащений відцентровим насосом (доступне статичний тиск близько 200 кПа), резервним відцентровим насосом з робочою балансуванням і автоматичним перемиканням, зворотними клапанами, запірними кульовими кранами, мембранним розширювальним баком з запірним клапаном для обслуговування, скиданням тиску. клапан, фільтр для води і зливний клапан. Всі трубопроводи і резервуари теплоізольовані термопіною.

Корпус

Сучасний дизайн зовнішньої конструкції агрегату. Установка вентилятора "flat top" зменшує висоту агрегату і збільшує ефективність.

Корпус агрегату з оцинкованої листової сталі, пофарбованої порошковою поліефірної фарбою RAL 7035. Додаткові гумові або пружинні антивібраційні опори зменшують передачу вібрацій на опорну конструкцію.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.