Чилери Alpenta AAC2-70CCHS / AAC4-150CCHS

Чилери Alpenta AAC2-70CCHS / AAC4-150CCHS

Чилери Alpenta з функцією теплового насосу та широким температурним діапазоном роботи на опалення (до -25 °C) та надійними EVI-компресорами, які можна групувати до 16 модулів в одній системі, набираючи необхідну потужність для кондиціонування чи опалення.
Артикул: ARPD0409

СЕРІЯ ХОЛОДИЛЬНИХ МАШИН З ПОВІТРЯНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ

Модульний чилер з повітряним охолодженням  — це центральна система кондиціонування повітря, яка використовує повітря як джерело холоду та тепла, а воду в якості холодоагенту, і яку можна інтегрувати з будь-якими пристроями що використовують воду для організації єдиної центральної системи кондиціонування. Компанія Alpenta постійно випускає нові екологічно безпечні модульні пристрої, вдосконалює конструкції, системи та програми на основі оригінальних продуктів, а також розробляє спеціальні серії комфортних і технологічних пристроїв. Екологічно безпечний модульний пристрій має повну функціональність, до 16 модулів можна з’єднати паралельно, утворюючи комбінацію пристроїв від 70 кВт до 2400 кВт.

Чилер просто інсталювати, він має просту систему трубопроводів, помірну ціну, є в наявності на складі.
Сфера застосування: комерційні, промислові приміщення, а також в готелі, лікарні, офісні будівлі, ресторани, супермаркети, кінотеатри.

Особливості та переваги

 • Технологія інтелектуального розморожування без зупинки роботи: 
  Система управління чилером може визначити, чи потрібне розморожування, в залежності від температури навколишнього середовища в режимі обігріву, температури випаровування та часу роботи; при досягненні умов, необхідних  для розморожування, пристрій автоматично активує програму, яка дозволяє завершити розморозку в макимально короткі терміни та забезпечити  ефективність нагріву понад 90%, при цьому забезпечуючи оптимальну потужність нагріву та високий показник енергоефективності.

 • Інтелектуальне регулювання обсягу повітря: 
  Спеціальна система керування вентиляторами використовується для значного розширення робочого діапазону. Одномодульний блок може автоматично збільшувати або зменшувати швидкість вентилятора залежно від температури навколишнього середовища, щоб досягти оптимальної відповідності між об’ємом повітря та навантаженням і забезпечити виняткову продуктивність.

 • Технологія інтелектуального регулювання енергії: Унікальна технологія інтелектуального регулювання навантаження в багатомодульній комбінації гарантує, що кожен модуль завантажується рівномірно, таким чином забезпечуючи вищу ефективність, стабільність та показник ефективності при частковому навантаженні.

 • Широкий робочий діапазон

  Охолодження при температурі 5 'С - 48' С
  Обігрів при при температурі -15 ‘С + 48' С

 • Герметичний спіральний компресор: Пристрій використовує герметичний спіральний компресор, який є високоефективним, енергозберігаючим і працює стабільно, з низьким рівнем шуму та тривалим терміном служби.

 • Компактний дизайн: Пристрій компактний і простий в установці

 • V-подібний конденсатор: В конденсаторі V-подібної форми використовується інтегрована посилена металева рама, внутрішнє різьблення та потрійний шар антиообмороження, що складається з гідрофобної алюмінієвої фольги з отворами, що забезпечує більш високу конструкційну стійкість та стійкість до корозії; ефективність теплообміну покращена за рахунок низької схильності до накопичення пилу та заледеніння взимку, а також низької втрати тиску та більш високої надійності

 • Технологія інтелектуального розморожування: Ефективний кожухотрубний теплообмінник на стороні води з внутрішньою різьбою має спіральну перегородку, що дає  кращу теплопередачу та вищу стійкістю до замерзання, ніж пластинчастий теплообмінник, також нижчий опір води та нижчі вимоги до якості води. 

 • Широкий робочий діапазон опалення: Вдосконалена технологія компресора з додатковим вприском пари (EVI) використовується для двоступеневої компресії, ширшого робочого діапазону ефективної роботи на нагрівання при температурі навколишнього середовища -25°C~25°C.

 • Технологія точного керування за допомогою електронних розширювальних клапанів: Електронний розширювальний клапан досягає діапазону регулювання  до 480 точок, доповненого технологією точного керування для реалізації динамічного відгуку холодильної системи на потреби користувача, максимального підвищення оптимальної ефективності кожного компонента та забезпечення необхідних умов тиску та температури для роботи системи.
 • Компресор EVI: Модульний блок із високою теплоефективністю оснащений компресором з технологію посиленого вприскування пари із вторинним патрубком всмоктування, встановленим на спіральній пластині. Кількість холодоагенту збільшується за рахунок вторинного контуру всмоктування, а різниця тепломісткості холодоагенту в основному циклі збільшується для підвищення ефективності охолодження та нагрівання.

Габарити


Технічні характеристики

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.