Розгорнути навігацію
Форма
Площа приміщення, м²
Тип компресора
Робота при мінусовій температурі, ° C:
Управління
Місце застосування
Функції
Сортування: за алфавітом новинки


Кондиціонер — (англ. conditioner) пристрій для підтримки оптимальних кліматичних умов у приміщеннях, транспортних засобах та інших закритих просторах.

Найрозповсюдженіша функція кондиціонера — регулювання та підтримка встановленої температури повітря у приміщенні. Найчастіше кондиціонери використовуються для зниження температури повітря всередині приміщень влітку і цілий рік у приміщеннях, де утворюється надлишкове тепло, або потрібна підтримка певної температури. Новіші кондиціонери також використовуються для обігріву у холодну пору року (залежно від моделі умови роботи та рівень зовнішньої температури може відрізнятися). 
Розрізняють кондиціонери за технічними характеристиками:

Моноблочні — віконний та мобільний кондиціонери.

Віконний кондиціонер — моноблок, який врізається у віконний отвір або стіну. Відрізняється досить високим рівнем шуму, оскільки компресор кондиціонера розташовується всередині приміщення. Серед інших його недоліків — невелика потужність, зниження освітленості кімнати.

Мобільний кондиціонер — встановлюються на підлозі, можуть переміщатися з кімнати в кімнату. Для встановлення такого кондиціонера достатньо вивести гнучкий повітропровід на вулицю у кватирку або отвір у стіні, через який буде видалятися гаряче повітря. Недоліки — підвищений шум від компресора, обмежена потужність та ціна, порівнянна з вартістю спліт-системи. 

Спліт-система має два блоки, один з яких встановлюється в приміщенні, а інший зовні. Зовнішні блоки всіх спліт-систем виглядають однаково, вигляд внутрішніх залежить від способу встановлення.

Настінна спліт-система — найбільш поширений різновид. Вони компактні, вписуються у будь-який інтер'єр. Потужності вистачає для кондиціонування кімнати середнього розміру.

Канальна спліт-система може охолоджувати відразу кілька приміщень. Такі кондиціонери встановлюються зазвичай за підвісною стелею, яка приховує внутрішній блок. Розподіл охолодженого повітря здійснюється системою повітроводів, також розміщених у міжстельовому просторі. 

Касетна спліт-система має приблизно такий же діапазон потужностей, що і канальні,  для їхнього встановлення також потрібна підвісна стеля. Проте, на відміну від канального кондиціонера, касетний розподіляє охолоджене повітря через нижню частину блоку, яка закривається ґратами із розподільними жалюзями.. Перевага касетного кондиціонера — непомітність, оскільки видно лише декоративні ґрати. Завдяки наявності повітророзподільних заслонів, повітряні потоки рухаються у двох, трьох або чотирьох напрямках, а також забезпечується плавна та швидка конвекція (перемішування повітря). Тому касетні блоки є ідеальними для приміщень, де часто збирається багато людей.

Підлогово-стельова спліт-система використовується зазвичай у великих приміщеннях, де немає можливості використовувати системи настінного типу і відсутня підвісна стеля. Такі кондиціонери відрізняються невеликою глибиною, встановлюються унизу стіни або на стелі. 

Колонна спліт-система використовується у приміщеннях великого об'єму, де не можна розміщувати блоки на стінах або стелі. Колони мають велику вагу, за габаритами нагадують холодильник. Встановлюються на підлозі та вимагають порівняно великої площі для свого розміщення, створюють сильний потік охолодженого повітря, який не дозволяє знаходитись у безпосередній близькості від кондиціонера.
Мультиспліт-система — система, в якій до одного зовнішнього блоку під'єднано декілька внутрішніх. Як правило, такі кондиціонери мають від двох до п'яти внутрішніх блоків настінного типу, проте зустрічаються мультисистеми з внутрішніми блоками канального, касетного, підлогового, стельового типу або блоків різних типів. 

Головна перевага мультиспліт-систем у порівнянні зі звичайними — зменшення кількості зовнішніх блоків.
Мультизональна система — вдосконалений різновид спліт-систем. Одна система може обслуговувати від 4 до 32 приміщень, для кожного можна вибрати оптимальний внутрішній блок — настінний, касетний, канальний або стельовий. 

Зовнішні та внутрішні блоки можуть бути рознесені на відстань до 100 метрів. Холодоагент у мультизональній системі проходить по загальному контуру, і кожен внутрішній блок бере стільки холоду або тепла, скільки йому потрібно для підтримки температури. Це, а також наявність інверторного компресора, дозволяють значно знизити витрати електроенергії. 

ТОВ “Вент-Сервіс” — офіційний дистриб’ютор кондиціонерів Hitachi в Україні. Менеджери допоможуть підібрати кліматичну техніку для ваших потреб: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.