Сортування: за алфавітом новинки


Фанкойл – елемент системи кондиціювання, яка ґрунтується на циркуляції рідини між чилером і фанкойлом, що є носієм тепла. 

Фанкойли виступають приймачами тепла чи холоду від носія, тому іноді називають вентиляторними доводчиками.

Залежно від мети у системі використовується вода або інша спеціальна рідина відповідної температури. Для обігріву вона повинна бути теплою, для охолодження — холодною. Рідина циркулює системою та проходить крізь радіатор, що стоїть біля вентилятора. Таким чином відбувається теплообмін між рідиною системи та повітряним потоком, який спрямовує вентилятор. В результаті повітря охолоджується або нагрівається до комфортної температури, а потім подається у приміщення.

І радіатор, і вентилятор знаходяться у фанкойлі, через який пропускається все повітря, перш ніж потрапляє у приміщення. Для більшої ефективності для великих площ комбінують кілька пристроїв для створення складніших систем чилер-фанкойл.
Фанкойли класифікують за різними параметрами:
За типом розташування: настінні, підлогово-стельові або консольні, касетні, канальні.
За способом встановлення: відкрите встановлення на стіні, під стелею, з корпусом; приховане, безкорпусні, за підвісною стелею.
За типом установки: вертикальні та горизонтальні.
За типом теплообмінника: дво-, три-, чотирирядні.
За способом розподілу повітря: одно-, дво-, чотирипотокові.
За улаштуванням системи: дво-, чотиритрубні.
За зовнішнім статичним тиском: низьконапірні, середньонапірні, високонапірні.
За способом керування: керуються електромеханічними термостатами, електронними термостатами, ІЧ-пультами, дротовими пультами.
За розміром: зі стандартним корпусом, тонким корпусом, надтонким корпусом.
Aerostar пропонує широкий діапазон вентиляційного обладнання для різних потреб. Зателефонуйте нам за номером: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.