Сортування: за алфавітом новинки


Гідравлічний модуль — один з елементів гідравлічної обв'язки чилера, обладнання, призначене для забезпечення циркуляції теплоносія у системі центрального кондиціювання на базі чилера. Бувають зовнішніми (розрахованими на роботу у зовнішньому середовищі) та внутрішні (у приміщенні).

Гідромодуль подає холодоносій від чилера безпосередньо до теплообмінників і регулює тиск рідини у всій системі. Теплообмінники (фанкойли та охолоджувачі припливних установок) підтримують мікроклімат в приміщенні, а також виконують технологічну функцію. 

Гідромодуль забезпечує стабільні показники інерції тепла (компенсує стрибки теплової енергії), завдяки чому вдається стабілізувати роботу системи охолодження й заощаджувати споживану електроенергію.


Гідромодулі широко використовуються у промисловості. Гідравлічні насосні станції є важливим елементом у побудові систем холодопостачання (наприклад, системи чилер-фанкойл), кондиціювання та опалення.


Є питання? Зателефонуйте нашим менеджерам, вони проконсультують вас з приводу повітрооброблюючого обладнання: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.