Сортування: за алфавітом новинки


Компресорно-конденсаторний блок (ККБ) — це частина холодильного контуру холодильної машини роздільного типу, призначена для підготовки рідкого холодоагенту та подальшої передачі його у випарник. У випарнику холодоагент відбирає тепло з повітря та закипає, переходячи в пароподібний стан, а температура повітря, що проходить через випарник, знижується.

Компресорно-конденсаторний блок може бути частиною системи кондиціонування повітря роздільного типу (спліт-системи) з різним виконанням внутрішніх блоків: канальним, касетним, настінним тощо.

Також ККБ може бути частиною системи центрального кондиціонування чи вентиляції повітря, тобто частиною припливної установки із секцією фреонового охолодження повітря.

Види ККБ за кількістю контурів: одно-, дво- та триконтурні.
За способом охолодження: з водяним або повітряним охолодженням.
З повітряним охолодженням — обладнані відцентровим або осьовим вентилятором.

Компресорно-конденсаторні блоки та інше повітрооброблююче обладнання в Aerostar Group. Телефонуйте: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.