Решітка жалюзійна Ж-30-70

Решітка жалюзійна Ж-30-70

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції і системах кондиціонування повітря, призначені для зовнішньої установки в повітроводи або будівельні отвори приміщень з великими габаритами.
Артикул: ARPD0046

Призначення

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції і системах кондиціонування повітря, призначені для зовнішньої установки в повітроводи або будівельні отвори приміщень з великими габаритами. Широко використовуються в паркінгах відкритого типу, закриваючи отвори від попадання дощу, снігу, листя, але при цьому, забезпечуючи достатню кількість повітря.

Конструкція і матеріали

Решітки жалюзійні, повітрозбірні з міцною конструкцією. Виготовляються з алюмінієвих профілів у вигляді рамки і жорстко закріплених під кутом 45 ° горизонтально розташованих жалюзі з кроком 70 мм. Має захисну сітку від проникнення в вентиляційний канал птахів, гризунів, листя і т. П. Установка решітки здійснюється за допомогою монтажних смуг (по висоті решітки встановлені монтажні смуги), які за допомогою гвинтів кріпляться до будівельного отвору або за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки), що забезпечує простоту і надійність монтажу. Вироби покриваються термостійкою порошковою фарбою, яка забезпечує надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту.
Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковими розмірами LxHс кроком 5мм.
При розмірі L≥1000мм застосовується розділовий профіль.

Приклад замовлення і монтаж

Ж-30-70 (RAL-9016) 2500х1500h - кріплення за допомогою монтажних смуг, колір білий.
Ж-30-70 * (RAL-9016) 2500х1500h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Комплектація

- можлива поставка з адаптером для приєднання до повітропроводу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.