Решітка лінійна Л-35-45

Решітка лінійна Л-35-45

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжної вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.
Артикул: ARPD0082

Призначення

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжної вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд, тому добре підходять для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну. Можливо використовувати в якості підлоги.

Конструкція і матеріали

Л-35-45 - решітки лінійні, однорядні, нерегульовані з кутом відхилення пластин 0 °.

Установка решітки передбачає як стандартне кріплення з допомогою гвинтів в торець будівельного отвору (плюсом є скритність саморізів), так і за допомогою гвинтового з'єднання через монтажні отвори потай на особовому фланці.
Решітки лінійні, однорядні, нерегульовані з одним рядом нерухомих пластин, закріплених під кутом 0 °. Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити стійкість до несприятливих атмосферних впливів і запобігає передчасному зносу продукту. Решітки легко миються і мають приємну глянсову фактуру, завдяки чому виконують не тільки функціональну, але і декоративну функцію. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

 

Виготовлення

За посадковими розмірами LxH з кроком 5мм.

Приклад замовлення і монтаж

Л-35-45 (RAL-9016) 400х300h - без кріплення, кріпляться за допомогою гвинтів в торець будівельного отвору, колір білий.
Л-35-45 * (RAL-9016) 400х300h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Комплектація

- можлива поставка з адаптером для приєднання до повітропроводу
- можлива поставка із захисною сіткою від птахів і гризунів (+ С)
- можлива поставка з демпфером ручного або механічного регулювання (+ DR або + DM).

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.