Решітка лінійна регульована ЛР-30-60

Решітка лінійна регульована ЛР-30-60

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжноій вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.
Артикул: ARPD0222

Призначення

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжноій вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд, тому добре підходять для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну.

Конструкція і матеріали

ЛР-30-60 - решітки лінійні, дворядні, нерегульовані з кутом відхилення пластин 0 ° і другим рядом з вертикально розташованими рухливими ламелями змінюючи положення яких (кут нахилу підбирається індивідуально і регулюється незалежно один від одного), можна коригувати напрямок потоку повітря.
Установка решітки передбачає як стандартне кріплення з допомогою гвинтів в торець будівельного отвору (плюсом є скритність саморізів), так і за допомогою гвинтового з'єднання через монтажні отвори потай на особовому фланці.
Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити стійкість до несприятливих атмосферних впливів і запобігає передчасному зносу продукту. Решітки легко миються і мають приємну глянсову фактуру, завдяки чому виконують не тільки функціональну, але і декоративну функцію. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковими розмірами LxH з кроком 5мм.

Приклад замовлення і монтаж

ЛР-30-60 (RAL-9016) 400х300h - без кріплення, кріпляться за допомогою гвинтів в торець будівельного отвору, колір білий.
ЛР-30-60 * (RAL-9016) 400х300h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Комплектація

- можлива поставка з адаптером для приєднання до провітропроводу
- можлива поставка з демпфером ручного або механічного регулювання (+ DR або + DM)

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.