Решітка дворядна регульована 2-DP-25-65

Решітка дворядна регульована 2-DP-25-65

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції і системах кондиціонування повітря, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.
Артикул: ARPD0225

Призначення

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжній вентиляції і системах кондиціонування повітря, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Відрізняється від типу 2-Р-25-65 тим, що ламель другого ряду в 2 рази вже і має ширину 20мм

Конструкція і матеріали

Решітки дворядні, регульовані, виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів у вигляді рамки і складаються з горизонтальних і вертикальних рухливих пластин, змінюючи положення яких (кут нахилу підбирається індивідуально і регулюється незалежно один від одного), можна коригувати напрямок потоку повітря. Установка решітки здійснюється за допомогою пружин, що дозволяє приховати місця кріплення і забезпечити естетичну привабливість, а так само за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки), що забезпечує простоту і надійність монтажу. Як захисно-декоративного покриття застосовується термостійкий порошкова фарба, яка забезпечує надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту.
Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковими розмірами LxH з кроком 5мм.
При розмірі L або H> 500мм застосовується розділовий профіль.

Приклад замовлення і монтаж

2-DP-25-65 (RAL-9016) 400х300h - кріплення за допомогою монтажних пружин, колір білий.
2-DP-25-65 * (RAL-9016) 400х300h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Комплектація

- можлива поставка із захисною сіткою від птахів і гризунів (+ С)
- можлива поставка з демпфером ручного або механічного регулювання (+ DR або + DM)

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.