Решітка димовидалення ДУ-1-30-30

Решітка димовидалення ДУ-1-30-30

Даний тип решіток застосовується в припливно-витяжноій вентиляції, призначений для монтажу в повітроводи або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.
Артикул: ARPD0226

Призначення

Даний тип решіток застосовується в системах димовидалення та припливно-витяжній вентиляції. Призначений для монтажу на клапан димовидалення або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Використовується, як «накладна» і відступає від стіни на 35 мм. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд.

Конструкція і матеріали

Решітки димовидалення, однорядні, нерегульовані з одним рядом нерухомих пластин, закріплених під кутом 45 °. Складається з двох знімно-рознімних рамок:

рамка 1 - кріпиться до стіни, іншим будівельним конструкціям або клапану димовидалення за допомогою гвинтового з'єднання;

рамка 2 -встановлюється на штифтові роз'єми рамки 1.

 Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогуRAL.

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

Приклад замовлення і монтаж

ДУ-1-30-30 * (RAL-9016) 600х500h- кріплення за допомогою гвинтового з'єднання рамки 1 (монтажні отвори розташовані на рамці 1 решітки), колір білий.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.