Решітка димовидалення ДУ-3-60-20

Решітка димовидалення ДУ-3-60-20

Даний тип решіток застосовується в системах димовидалення та припливно-витяжної вентиляції. Призначений для монтажу в клапан димовидалення або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень.
Артикул: ARPD0228

Призначення

Даний тип решіток застосовується в системах димовидалення та припливно-витяжної вентиляції. Призначений для монтажу в клапан димовидалення або будівельні прорізи приміщень різних типів і призначень. Жорстко закріплені жалюзі надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд, тому добре підходять для приміщень з підвищеними вимогами до дизайну. Можливо використовувати в якості підлоги.

Конструкція і матеріали

Решітки димовидалення, однорядні, нерегульовані з одним рядом нерухомих пластин, закріплених під кутом 0 °. Має ширину рамки 60мм, що дозволяє перекрити фланець на клапані димовидалення шириною 50мм. Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

  

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

Приклад замовлення і монтаж

ДУ-3-60-20 (RAL-9016) 800х500h - без кріплення, кріпляться за допомогою гвинтів в торець будівельного отвору, колір білий.

ДУ-3-60-20 * (RAL-9016) 600х500h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.