Решітка накладна регульована Р-30-20

Решітка накладна регульована Р-30-20

Накладні регульовані решітки з одним рядом рухомих пластин монтуються безпосередньо на повітроводи або будівельні прорізи без поглиблення всередину отвору.
Артикул: ARPD0230

Призначення

Накладні регульовані решітки з одним рядом рухомих пластин монтуються безпосередньо на повітроводи або будівельні прорізи без поглиблення всередину отвору. Це полегшує підбір і монтаж решіток при відхиленні розмірів отвору в стіні від проектних. Застосовуються в припливно-витяжних системах вентиляції і системах кондиціонування повітря.

Конструкція і матеріали

Конструкція решіток Р-30-20 являє собою П-подібну рамку з встановленими в неї індивідуально регульованими поворотними жалюзі, призначена для припливу або витяжки повітря в системах вентиляції, повітряного опалення та кондиціонування повітря. Виготовляються з високоякісних алюмінієвих профілів, які покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

  

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

При розмірі L> 500мм застосовується розділовий профіль.

Приклад замовлення і монтаж

Р-30-20 (RAL 9016) 300x200h - без кріплення, кріпляться за допомогою гвинтів в торець будівельного отвору, колір білий.

Р-30-20 * (RAL 9016) 300x200h - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), колір білий.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.