Решітка штампована оцинкована

Решітка штампована оцинкована

Решітки штамповані, накладні монтуються безпосередньо на клапана димовидалення, повітроводи або будівельні прорізи без поглиблення всередину отвору. Застосовуються в припливно-витяжних системах вентиляції, системах димовидалення та системах кондиціонування повітря.
Артикул: ARPD0231

Призначення

Решітки штамповані, накладні монтуються безпосередньо на клапана димовидалення, повітроводи або будівельні прорізи без поглиблення всередину отвору. Це полегшує підбір і монтаж решіток при відхиленні розмірів отвору в стіні від проектних. Застосовуються в припливно-витяжних системах вентиляції, системах димовидалення та системах кондиціонування повітря. Жорстко закріплені жалюзі під кутом 45 ° надають решітці міцність і приємний естетичний вигляд. Ширина рамки даної решітки може бути різною і вказується в заявці. 

Конструкція і матеріали

Решітки штамповані виготовляються з цілісного листа (оцинкованого або нержавіючого) методом штампування і формування горизонтально розташованих нерегульованих жалюзі відігнутих всередину під кутом 45 °. Рамка грат по периметру також відігнута всередину, має висоту 10мм. Призначені для припливу або видалення повітря системами вентиляції, кондиціонування або димовидалення. Оцинковані решітки покриваються порошковою фарбою, що дозволяє забезпечити надійний захист від негативних факторів зовнішнього середовища і запобігає передчасному зносу продукту. Стандартний колір забарвлення - білий, але за бажанням Клієнта можливе фарбування в інший колір по каталогу RAL.

Виготовлення

За посадковим розмірами LxH з кроком 5мм.

При розмірі L> 800мм застосовується розділовий профіль.

Ширина рамки такої решітки може варіюватися від 10мм до 100мм.

Приклад замовлення і монтаж

Решітка штампована оцинкована (RAL 9016) 600x500 (664x564) - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), матеріал оцинкований лист, колір білий, ширина рамки 32мм.

Решітка штампована нержавіюча 700x300 (804x404) - кріплення за допомогою гвинтового з'єднання (монтажні отвори розташовані на лицьовій стороні рамки решітки), матеріал нержавіючий лист, ширина рамки 52мм.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.