Сортування: за алфавітом новинки


Aerostar — виробник широкого асортименту повітрооброблюючого обладнання.

Компанія пропонує наступне вентиляційне устаткування:

  • припливні, витяжні та припливно-витяжні установки;
  • бокси для фільтрів HEPA;
  • повітряні завіси;
  • канальні вентилятори;
  • регулятори змінної та постійної витрати повітря;
  • електричні та водяні нагрівачі;
  • водяні та фреонові охолоджувачі;
  • рекуператори;
  • касетні та кишенькові фільтри;
  • заслінки, вставки, переходи, змішувальні вузли, шумопоглиначі, клапани, камери змішування тощо.

У комплексі основне та допоміжне обладнання допомагає забезпечити якісну вентиляцію у приміщеннях та будівлях будь-якого типу: житлових, промислових, торгових, виставкових, розважальних, адміністративних, спортивних, освітніх, культурних тощо.

Що потрібно знати покупцям повітрооброблюючого обладнання Aerostar?

⇒ Ми готові надати як типові, так і нешаблонні рішення. Замовникам доступне нестандартне проєктування від нашого Research & Design-центра. Це дозволяє реалізувати найскладніші інженерні проєкти.

⇒ Ми гарантуємо якісне технічне обслуговування. Після здійснення монтажу систем фахівці навчають службу експлуатації роботі з обладнанням. Сервісний відділ надає зворотний зв'язок клієнту 24/7. Сервісні центри у всіх регіонах оперативно реагують на ваші запити.

⇒ Ми створюємо максимально енергоефективні системи, які працюють з максимальним ККД і дозволяють скорочувати витрати енерго- та фінансових ресурсів.

⇒ Ми прагнемо, аби керування вашим обладнанням відбувалося з максимальною зручністю. Саме тому пропонуємо використовувати систему диспетчеризації, яка допомагає об'єднувати системи вентиляції, кондиціювання, опалення, водопостачання, газопостачання, освітлення, керування ліфтами та іншим обладнанням. Вона дозволяє здійснювати постійний централізований контроль роботи інженерних систем, мінімізувати вплив людського фактора, управляти без обслуговуючого персоналу.

Також керувати можна з будь-якої точки світу за допомогою безплатного мобільного додатку Aerostar APP.

⇒ Aerostar постійно підвищує якість обладнання, орієнтуючись на найвищі європейські стандарти. Використовуються комплектуючі від провідних світових виробників. 

Два роки тому припливно-витяжна установка GreenSTR отримала європейський сертифікат Eurovent (у ЄС все кліматичне обладнання повинне бути сертифіковано). Зараз сертифікацію пройшли припливно-витяжні установки GreenSTR та CrossStar, а також програма підбору AeroSelect.

Шукаєте повітрообролююче обладнання? Менеджери Aerostar Group допоможуть підібрати оптимальний варіант для ваших потреб: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.