ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРІЇ SVF І SBV

ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРІЇ SVF І SBV

Прямокутні канальні вентилятори серії SVF і SBV рекомендується використовувати в витяжних і припливних системах вентиляції з великою протяжністю повітроводів і великим аеродинамічним опором мережі.
Артикул: ARPD0278

ОСОБЛИВОСТІ

Конструкція SVF 

    • Робочі колеса вентиляторів виконані з сталевого оцинкованого листа і мають вперед загнуті лопатки. Робочі колеса вентиляторів статично і динамічно збалансовані.
    • Вентилятори SVF оснащені асинхронними двигунами із зовнішнім ротором класу захисту IP 54. Для захисту від перегріву вентилятора в обмотки двигуна вбудовані термоконтакти c виходами для підключення зовнішнього пристрою захисту двигуна.

Конструкція SBV 

    • Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, має шар звукоізоляції з мінеральної вати товщиною 50 мм. Робочі колеса вентиляторів виконані з сталевого оцинкованого листа і мають вперед загнуті лопатки.
    • Робочі колеса вентиляторів статично і динамічно збалансовані.
    • Вентилятори SBV оснащені двигунами із зовнішнім ротором класу захисту IP 54. Для захисту від перегріву вентилятора в обмотці двигуна вбудовані термоконтакти з виходами для підключення зовнішнього пристрою захисту двигуна. При використанні частотного перетворення хв. частота = 30 Гц!

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.