ДАХОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРІЇ SRV-ЕС

ДАХОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ СЕРІЇ SRV-ЕС

Вентилятори дахові SRV-ЕС призначені для витяжної вентиляції житлових, громадських і виробничих будівель та споруд.
Артикул: ARPD0280

ОСОБЛИВОСТІ

Вентилятори марки SRV-EC відрізняються своєю експлуатаційною надійністю, енергозбереженням і малошумність, завдяки використанню високоефективних EC двигунів і вбудованої в корпус вентилятора інтелектуальної автоматики, агрегат дозволяє підтримувати заданий тиск, а також в залежності від температури навколишнього середовища самостійно змінювати витрата повітря, тим самим забезпечуючи автономність роботи витяжного агрегату круглий рік.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ 

Конструкція SRV-EC

Корпус вентилятора на замовлення може бути виконаний з оцинкованої або нержавіючої сталі. Має вертикальний викид повітря.

  • Енергоефективний ЄС двигун.
  • Вбудована в корпус інтелектуальна автоматика.
  • Повністю автономний вентилятор в будь-який період року.
  • Надійний в роботі.
  • Низький рівень шуму.

ДВИГУН 

Малошумні ЄС двигуни із зовнішнім ротором, марки ZIEHL-ABEGG (Німеччина) або EBM papst (Німеччина). Двигуни оснащені електронною системою захисту від перегріву електродвигуна.

АВТОМАТИЗАЦІЯ 

Вбудована в корпус дахового вентилятора інтелектуальна автоматика, в щиті класу захисту IP64, дає можливість не виносити щит управління на опалювальний технічний поверх, тим самим забезпечує економію місця, спрощуючи монтаж та пусконаладку вентилятора. В окремих випадках автоматика за технічним завданням може бути винесена. Вентилятор працює в автономному режимі, постійно підтримуючи заданий тиск.
* На групу вентиляторів в комплект поставки може входити пульт для пусконаладки.

Дані параметри можуть бути змінені і програмуються на заводі.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.