Розгорнути навігацію
Тип
Управління
Місце застосування
Функції
Сортування: за алфавітом новинки


Aerostar виробляє сучасні вентиляційні установки різної потужності, варіантів монтажу, призначення.

Обладнання може мати наступні функціональні складові:

 • електро- або водяні калорифери;
 • вентилятори;
 • водяні або прямі охолоджувачі;
 • краплевловлювачі;
 • теплові насоси;
 • роторний, пластинчатий або гліколевий рекуператори;
 • фільтри касетного або кишенькового типу;
 • шумоглушники;
 • камери змішування;
 • гнучкі вставки;
 • повітряні клапани;
 • камери зволоження;
 • газовий нагрів;
 • пусті секції.

За призначенням установки бувають припливні, витяжні та припливно-витяжні, окремо розрізняють адсорбційні роторні осушувачі та повітряні завіси.

В залежності від серії можуть виконувати наступні функції:

 • подачі свіжого повітря та витяжки одпрацьованого;
 • осушення і підтримки оптимальної вологості;
 • підтримки оптимальної температури у приміщенні. 

Установки використовуються у припливно-витяжній системі вентиляції, яка може розрізнятися за функціональними особливостями. 

Система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором забезпечує надходження свіжого теплого повітря взимку і прохолодного повітря влітку.
Взимку тепле відпрацьоване повітря система виводить і, проходячи через теплообмінний блок, воно віддає тепло холодному повітрю, що входить. У приміщення потрапляє свіже, підігріте повітря. Влітку все відбувається навпаки: повітря, яке поступає, охолоджується. 
У системі припливно-витяжної вентиляції з кондиціонуванням об'єднані вентиляція і кондиціювання. Така система виконує прямотечійну подачу підігрітого або охолодженого повітря. Стан мікроклімату перевіряється регуляторами, і автоматично призначається режим вентилювання і кондиціонування.

Система вентиляції з примусовим охолодженням оснащується блоком водяного охолодження, компресорно-конденсаторним блоком і системою чилер/фанкойл.
Один зі способів охолодження — підключення до ХВП, яке охолоджує потік припливного повітря.

У системі загальнообмінної припливно-витяжної вентиляції як правило, витягується стільки ж повітря, скільки подається. На шкідливих виробництвах задля блокування забрудненого потоку, витягується більший обсяг повітря.

Припливно-витяжні установки під брендом Aerostar можуть використовуватися у різних будівлях та приміщеннях, житлових та комерційних.

Так, наприклад, GreenSTR — багатофункціональна припливно-витяжна установка потужністю від 1 500 м³/год до 25 000 м³/год, встановлюється в об'єктах різного призначення, включаючи лікувальні заклади та інші приміщення з підвищеними вимогами до умов чистоти. З 2019 року сертифіковано Eurovent.

GlobalStar — найпотужніша установка в асортименті компанії, її потужність складає від 25 000 м³/год до 100 000 м³/год.

PoolStar та PoolStar Compact — це установки для осушення та вентиляції повітря в приміщеннях з інтенсивним вологовиділенням, призначені (відповідно) для великих басейнів та басейнів у приватних будинках.

DryStar — адсорбційні роторні осушувачі повітря потужністю від 1000 м³/год до 8000 м³/год; встановлюються на льодових аренах, підприємствах харчової промисловості, фармацевтики, на складах, у музеях, будівлях медичного призначення. Використовуються автономно  або в комплексі з повітрообробною системою.

Crossstar та Crossstar mini — енергозберігаючі припливно-витяжні установки з роторним рекуператором, призначені для просторів, де важливе енергозбереження.
З 2021 року Crossstar сертифіковано Eurovent.

Ecostar — енергозберігаюча припливно-витяжна установка з пластинчастим рекуператором потужністю до 1400 м³/год.
SlimStar PAP — компактна припливно-витяжна вентиляційна установка з унікальною технологією контролю температури повітря.
SlimStar — стельова багатофункціональна компактна припливно-витяжна установка з пластинчастим рекуператором.
SkyStar рекомендовано для приміщень з обмеженим простором, оскільки вона відрізняється підвісним монтажем. Має різновид — SkyStar mini, з меншою потужністю та габаритами.

Kitchen Fan Star (KFS) — високопродуктивний витяжний вентилятор для видалення повітря високої температури, який містить жирні пари та дим. Призначений для кухонних приміщень, ресторанів, харчових виробництв.

WallStar — повітряні завіси, призначені для захисту відкритих отворів від попадання холодного повітря з вулиці. Встановлюються всередині приміщення, збоку або над вхідними воротами на складах, в ангарах, виробничих та інших приміщеннях.
Менеджери Aerostar Group радо проконсультують щодо асортименту устаткування. Телефонуйте: +38 (044) 35 121 35.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.