POOLSTAR СOMPACT

POOLSTAR СOMPACT

Компактні установки для осушення і вентиляції повітря в приміщеннях з інтенсивним вологовиділення. Застосовується в невеликих басейнах приватних будинків.
Артикул: ARPD0048

ПРОДУКТИВНІСТЬ

від 750 м³/год до 3 000 м³/год

ОСОБЛИВОСТІ

 • Дане рішення запобігає виникненню конденсату, корозії, цвілі і грибка, перешкоджає руйнуванню несучих споруд.

 • Подвійна енергоефективність забезпечується спільною роботою пластинчастого рекуператора і теплового насоса.

 • Середовище в якій працює POOLSTAR агресивне, оскільки в басейнах використовується хлор. Крім того відбувається постійний контакт з вологим повітрям.

 • Для додаткового захисту від корозії, всі внутрішні панелі виготовлені з високоякісної сталі покритою антикорозійною порошковою фарбою.

 • Установки PoolStar Compact оснащені комплектом автоматики, яка може з легкістю інтегруватися в єдину систему управління "Розумний будинок".

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

 • Для приміщень з обмеженим простором можливо енергоефективне виконання припливно-витяжної установки з тепловим насосом і без пластинчастого рекуператора, а також припливної установки з тепловим насосом і камерою змішування.
 • Можливе виготовлення з електричним калорифером.
 • Забарвлення в будь-який колір палітри RAL

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Енергоефективий ЕС двигун 

Дозволяє зменшити загальне енергоспоживання на 60%. Корозійно стійка алюмінієва фольга, покрита епоксидованою смолою для агресивних середовищ. Міцне з'єднання пластин завдяки подвійному фальцюванню, стабільність тиску завдяки п'ятикратній товщині матеріалу.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ СПІРАЛЬНИЙ КОМПРЕСОР

 • Інноваційна розробка вбудованого радіального і осьового узгодження спіралей.

 • Точний розрахунок навантаження і ущільнюючої сили оптимізує робочий звуковий тиск.

 • Вбудована шумоізоляція. Вбудований захист від високого тиску і перевантаження.

ПОВІТРЯНА ЗАСЛОНКА

Оснащена приводом поворотного типу і модулюючого управління.

ВБУДОВАНА АВТОМАТИКА

Залежно від теплофізичних характеристик приміщення, система автоматизації підбирає оптимальний режим економії експлуатації обладнання для забезпечення вентиляції, вологовидалення і підтримки заданої температури в приміщенні.

РОЗМІРИ УСТАНОВКИ

РЕЖИМИ РОБОТИ УСТАНОВКИ

Вбудована автоматика дозволяє налаштувати агрегат на оптимальні режими роботи: основний режим "зима", "активне осушення", "швидкий нагрів", "літо", "літо ++" (додаткова опція), завдяки чому істотно економити електроенергію.

Зима (Основний режим)

Основний режим для зимового часу, здійснюється влагоудаленія і подача в басейн свіжого повітря. Режим включається, коли фактичне значення вологості перевищує значення уставки вологості контролера.
Рекомендовані параметри: Підмішування свіжого повітря 30%.


Швидкий нагрів

Призначений для умов, коли в приміщенні басейну немає людей і немає виділення вологи, тобто уставка вологості більше фактичного значення, фактична темпера-туру нижче встановленої температури. Рекомендовані параметри:
Рециркуляція повітря 100%

Активне осушення


Використовується, коли в басейні немає людей, але відбувається активне вологовиділення. Установка працює в черговому режимі, підтримуючи певну вологість за рахунок роботи теплового насоса.
Установка працює в черговому режимі, підтримуючи певну вологість за рахунок роботи теплового насоса.
Рекомендовані параметри: Рециркуляція 100%

Літо

Режим, в якому здійснюється вентиляція приміщення басейну свіжим теплим повітрям.
Підтримує заданий рівня вологи досягається за рахунок видалення вологого повітря, і подачі теплого сухого.
Тепловий насос не працює.

Літо ++ (додаткова опція)

Припливне повітря проходить через рекуператор, при цьому тепловий насос включається на реверс, знімаючи надлишки тепла і вологи з припливного повітря.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.