Вентилятори димовидалення SEF-R

Вентилятори застосовуються згідно з вимогами ДБН В 2.5.67 та ДБН В 1.1-7 у системах витяжної протидимної вентиляції для видалення продуктів горіння (диму та газів), що виникають при пожежі в будівлях та спорудах різного призначення.

Залежно від умов застосування, вентилятори можуть виготовлятися в наступних виконаннях:

SEF-R вентилятор:

стандартне виконання для видалення продуктів горіння, що виникають під час пожежі, а також для переміщення повітря та інших неагресивних газових сумішей у системах загальнообмінної вентиляції;

SEF-R-E вентилятор:

вибухозахищене виконання;

Умови експлуатації:

  • Вентилятори, залежно від їх виконання, можуть переміщувати гази з температурою до 400°С протягом 120 хв (не менше) або з температурою до 600°С протягом 120 хв (не менше).
  • Середнє квадратичне значення вібростійкості зовнішніх джерел вібрації у місцях установки вентиляторів має перевищувати 2 мм/с. Вентилятор встановлюється за межами зони тривалого перебування людей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕНТИЛЯТОРІВ SEF-R без частотного перетворювача:

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕНТИЛЯТОРІВ SEF-R з частотним перетворювачем:

*Актуальні характеристики обладнання доступні в програмі підбору AeroSelect. Не забудьте уточнити їх у Вашого менеджера.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.