Що таке розумний будинок?

Що таке розумний будинок?

Що таке розумний будинок? 

Розумний будинок - це комплекс рішень для автоматизації повсякденних дій, який позбавить вас від рутинних дрібниць. Тут і побутова техніка - від роботів-пилососів до приладів, керованих із смартфона, - і системи, які контролюють все, що відбувається в квартирі: опалення, світло, кондиціонування.

Це історія про поліпшення якості життя. Комфорт складається з дрібниць, а розумний дім візьме всі деталі на себе.

В основі розумних будинків лежить операційна система multi-room, а усі електроприлади пов’язані між собою функціонально та об’єднані у домашню мережу з доступом в інтернет. Керувати ними можна за допомогою пульту, дисплею, ПК або смарфону. Система мульти-рум аналізує параметри всередині приміщення, а за допомогою кількох клавіш можна налуштувати роботу приладів «під себе».

Для прикладу, якщо ви прокинулися вночі і пішли на кухню за склянкою води, не доведеться пробиратися темним коридором у пошуках вимикача: світло загориться автоматично.
Розумний будинок - це спокій та істотна економія.

Почнемо зі спокою. Якщо переживання про все на світі для вас звичайна справа, розумний будинок допоможе позбутися хоча б від тих тривог, що пов'язані з вашою квартирою чи будинком.

Боїтеся, що запущена перед відходом з будинку пральна машинка вийшла з ладу і влаштувала сусідам знизу аквапарк? Нічого страшного. Якщо вона дійсно підтікає, вам про це моментально повідомить датчик.

Перевірити справи вдома можна в будь-який момент за допомогою смартфона.

Тепер про економію. Багатьом ця перевага розумного будинку напевно здасться сумнівним. Мовляв, яка ще економія, коли треба купити кілька датчиків, розеток та відеокамеру? Повірте, відчутна. Взяти ту ж розумну розетку - вона вміє відслідковувати, скільки енергії споживає підключений до неї пристрій.

У підсумку ви можете вирахувати «ненажерливі» прилади й пристойно заощадити на оплаті рахунків. А скільки грошей ви збережете, якщо датчик протікання вчасно повідомить про потоп, і уявити складно. Загалом, розумний будинок - система, яка повністю себе виправдовує.

Як використовувати ці технології для помешкань?

Розумне світло — освітлення вмикається та вимикається, коли людина з’являється або залишає кімнату. Для кожного члена родини можна налаштувати відповідний тип освітлення, а також запрограмувати освітлення для вечірки або, наприклад, романтичної вечері.

Мікроклімат — система автоматично регулює температурний режим та вологість повітря у кожній з кімнат. А вентиляційна система дозволяє насолоджуватись свіжим та чистим повітрям. Більше жодної духоти.
Безпека — система автоматично перекриває газові вентилі та воду при витіках.
Смарт-сигналізація, що повідомляє поліції про незваних гостей, а домофон записує повідомлення відвідувачів для господаря. Відеоспостереження доступне у будь-якій точці міста просто на вашому смартфоні.
Комфортне пересування — визначення траекторії пересування когось із членів родини та налаштування температури, музики, освітлення саме під нього.
Енергоощадність — відповідно до температури зовнішнього середовища регулюється температура всередині будинку. Батареї можуть автоматично вмикатися увечері перед сном, а вимикатися зранку.
Розрахунки — складання списку покупок, облік продукції в закладах через зчитування штрих-кодів або RFID-тег.
Голосове управління — розумний будинок не просто розуміє натискання клавіш: він ще й розпізнає ваш голос та виконує усі задачі: починаючи від вмикання музики, завершуючи тим, що набере для вас гарячу ванну.

Ми за автоматизацію на максимальному рівні, саме тому впроваджуємо розумні системи в нашому обладнанні і закликаємо усіх піклуватись про енергоспоживання.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.