Оновлення в басейних установках Poolstar

Оновлення в басейних установках Poolstar

PoolStar від Aerostar Group — це установки для осушення і вентиляції повітря у приміщеннях з інтенсивним вологовиділенням. 

Установки PoolStar виробляються у різних модифікаціях і ідеально підходять для використання у басейнах всіх типів та аквапарках.


Незважаючи на важкі для всіх нас часи, компанія продовжує покращувати своє обладнання.

Нижче поговоримо які оновлення в басейних установках PoolStar:


◼ Plug & Play.

Обираючи PoolStar ви отримуєте установку з повністю змонтованими елементами автоматики та щитом автоматики. Вона легко керується за допомогою мобільного додатку Aerostar.
* (окремо можна придбати пульт дистанційного керування, датчик зовнішньої температури і температури зворотнього теплоносія).
В стандартній комплектації установка складається з трьох секцій, які легко та зручно можна транспортувати і встановлювати на об’єкт. Після з’єднання секцій всі кабельні  провода з’єднуються в коробках. Таких проводів мінімум, бо окрім головного контролеру (в щиту керування)  в  кожній секції встановлено плату розширення, яка по Modbus спілкується з основним  контролером (локальні датчики та привода підключені саме до неї).

Установки оснащені піддоном з ухилом для видалення всього конденсату, раніше частина могла залишатись в піддоні.

◼ Для зручності обслуговування всі елементи автоматики підписано і встановлено відповідно до інструкцій – це  виключає помилки та негерметичність через некоректний монтаж.

   

 

Для простого сервісного огляду обладнання встановлено додаткові гліцеринові аналогові  манометри.

 

Теплообмінники в установці власного виробництва. З технологією Safetube, яка мінімізує контакт стального корпусу з мідними трубками. Теплообмінники стійкі до вібрацій протягом транспортування, монтажу та експлуатації. Вони займають максимально можливу  робочу  площу, а це забезпечує максимальну якість, надійність та мінімальні втрати тиску (мінімальне енергоспоживання) обладнання.


Стандартна комплектація установки PoolStar:

  •   Епоксидований водяний нагрівач. Водяний епоксидний алюмінієво-мідний теплообмінник включається в роботу при експлуатації в зимовий період. В режимі повної рециркуляції забезпечується швидкий прогрів приміщення басейну після чергового або нічного режиму роботи.
  •   Кишеньковий фільтр. Чим чистіше повітря, тим вище коефіцієнт теплообміну і, як наслідок, ККД всього агрегату. Клас очищення ISO 16890 — ePM10. ePM2.5. ePM1. Температура робочого середовища — до 80 °C.
  •   Рекуператор з епоксидним покриттям. Система рекуперації дозволяє повторно використовувати енергію відпрацьованого повітря з приміщення для підігріву та охолодження повітря з вулиці. Загальне енергоспоживання зменшується на 60%. Корозійностійка алюмінієва фольга у рекуператорі покрита епоксидною смолою для агресивних середовищ. Пластини міцно з’єднані завдяки подвійному фальцюванню. 

Стабільність тиску зберігається завдяки п’ятикратній товщині матеріалу. 
Відстань між пластинами — 6,5 мм, що підвищує ефективність осушення. Така конструкція дозволяє уникнути втрат тиску без зниження продуктивності.
ККД рекуператора — до 85%, залежно від типорозміру і параметрів роботи.

  •  Тепловий насос в установці дозволяє використовувати електричну і теплову енергію для осушення і нагрівання максимально ефективно (COP = 3,6). Він не потребує виносного компресорно-конденсаторного блоку, що знижує витрати на монтажні роботи. Секція теплового насоса осушує і підтримує температуру повітря у заданому діапазоні. Працює на екологічному холодоносії R410А; має високий ККД та індивідуальну автоматику. 


Доступні додаткові опції для установки PoolStar. 

  • Для приміщень з обмеженим простором можливе енергоефективне виконання припливно-витяжного агрегату з тепловим насосом і без пластинчатого рекуператора, а також припливного агрегату з тепловим насосом і камерою змішування. 
  • Також можливе виконання з електричним калорифером. Пофарбувати установку можна у будь-який колір палітри RAL — так, аби вона ідеально пасувала до вашого інтер’єру.

 
Наше обладнання успішно працює у великих українських спортивних центрах, зокрема, у спорткомплексі котеджного містечка Green Hills (с. Віта Поштова), ФЦ “Вертикаль” (м. Одеса), WISH AQUA&SPA RESORT (с. Вишеньки), спорткомплексі Spotlife у Львові, Spotlife у ТРЦ Retroville (Київ), Плавальному басейні “Купава” (м. Бровари)

Повні характеристики установки за посиланням: https://cutt.ly/o1Sxnar 
Для замовлення звертайтесь за телефоном +38 (044) 35 121 35.

Обираючи вентиляційні установки від Aerostar – ви обираєте якість.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.