Особливості обладнання Hitachi Sigma — трьох трубних VRF-систем з рекуперацією тепла

Отже, як працює звичайна 2-х трубна система?

Внутрішні блоки звичайної 2 трубної системи кондиціонування працюють одночасно лише на одну функцію (охолодження або обігрів). Тобто, на загальну енергоефективність впливають тільки технічні параметри роботи обладнання при певній зовнішній температурі повітря. Тепло з повітря в приміщенні виноситься назовні, тим самим виконуючи додаткову роботу, яка безпосередньо витрачає більше енергії, стискаючи холодоагент компресором. Саме тепло ніяк не використовується і просто йде в атмосферу.

То в чому особливість 3-х трубних VRF Hitachi?

З трьох трубними системами кондиціонування з рекуперацією тепла ви можете використовувати внутрішні блоки водночас на охолодження і обігрів.

Завдяки рекуперації 3-х трубні використовують тепло для нагрівання приміщень, які того потребують тепло, а 2-х трубні системи просто викидують це тепло в атмосферу.

Для переносу тепла до необхідних кімнат в систему додаються додаткові блоки (розподілювачі потоків, про них поговоримо трохи далі). Залежно від кількості блоків, які працюють на + чи -, система самостійно вибирає пріоритетний режим роботи зовнішнього блоку і спосіб розподілу потоків.

Ви також можете використовувати 3-х трубні VRF Hitachi як звичайні двох трубні - на 100% охолодження чи обігрів, але варто враховувати, що через додаткову функцію і, відповідно, складнішу комплектацію, їхня енергоефективність буде нижчою, що призведе до додаткових витрат. Рекуперація ж, в свою чергу, може зекономити електроенергію до 50%!

Система серії Sigma від Hitachi може мати до 64 внутрішніх блоків будь-якої моделі Hitachi, які працюють з 1-4 зовнішніми блоками потужністю від 22.4 до 67 кВт. Їхня холодильна потужність варіюється в межах 22.4 - 268 кВт.

Простий монтаж

Особливість проєктування трьох трубної системи  полягає в довжині трас та присутності у системі блоків CH Box. В іншому ж вона майже не відрізняється від будь-якої двох трубної системи Hitachi.

1-о портовий CH Box

Завдяки блоку рекуперації CH Box збільшена довжина труби між блоком рекуперації та внутрішнім до 40м.

Блок компактний та легкий (6кг), менший від аналогів за габаритами майже на 52%.
2 моделі 16 кВт / 28 кВт (6 /10 HP).
CH Box не вимагає додаткового обслуговування у процесі експлуатації.

Мультипортовий CH Box

4, 8, 12, 16 виходів, менше точок пайки. Вага 14 кг

З'єднання із внутрішнім блоком здійснюється через вальцювання.
Мультипорт дозволяє роботу різних внутрішніх блоків одночасно на обігрів та охолодження.

Чи можливо зекономити на такому недешевому обладнанні?

На жаль, більшість людей досі вважає, що поняття економії відноситься тільки до першої інвестиції при придбанні товару. Насправді, в сфері вентиляції та кондиціонуванні найбільшу роль відіграє саме процес експлуатації обладнання, який може значно змінювати показники ваших фінансових витрат. Саме тому застосування трьох трубних VRF-систем з рекуперацією тепла тільки набирає обертів та популярності на українському ринку.

Тепло, яке проходить рекуперацію, в подальшому можна використовувати щоб нагріти воду для гарячого водопостачання. Дану місію виконують блоки HYDROFREE.

Завдяки цій розробці, японські інженери дали нам можливість використання функції гарячого водопостачання фактично «безкоштовно» - за рахунок використання тепла, що відводиться від охолоджуваних приміщень. Це дуже економне та вигідне рішення, яке робить досить дорогу початкову інвестицію повністю виправданою за рахунок дешевшої експлуатації.

Де можна придбати енергоефективні трьох трубні VRF системи з рекуперацією тепла Hitachi Sigma в Україні?

Будь-яке обладнання варто купувати у перевіреного офіційного дистриб’ютора, або самого виробника. Наразі ми є ексклюзивним дистриб’ютором Hitachi в Україні. Окрім отримання детальної консультації та розрахунків, ви маєте мають змогу відвідати шоу-рум-тренінг центр і ознайомитися з усім спектром продукції наживо. Інформація про компанію та каталог товару доступні на нашому сайті hitachi.in.ua

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.