Повітряні заслінки Aerostar: функція, конструкція, герметичність

Вентиляційні регульовані заслінки — допоміжний вузол у складі системи вентиляції приміщень. 

Їхнє призначення — поліпшення аеродинамічних властивостей каналів і шахт, запобігання зворотній тязі.


Повітряні заслінки Aerostar Group

Повітряні заслінки виробництва Aerostar використовуються для регуляції потоку повітря і не вибухонебезпечних газових сумішей, що проходять через канал повітроводу, або для перекриття вентиляційного каналу. Вони можуть при будь-якому положенні виконувати функції відсікання і регуляції.


Заслінки застосовуються в середовищі, агресивність якого щодо вуглецевих сталей звичайної якості не вище агресивності повітря з температурою від мінус 30 °C до плюс 60 °C, яка не містить липких, волокнистих й абразивних матеріалів, зі вмістом пилу та інших твердих домішок не більше 100 мг/куб.м. 
Конструкція прямокутних заслінок серії SRC спрямована на максимально ефективне виконання функцій відтинання та регуляції.

У стандартному виконанні корпус і фланці заслінок виготовлені з оцинкованого сталевого листа. Поворотні пластини заслінки зроблені з алюмінієвого профілю. Поворот пластин здійснюється за допомогою розподільних мереж. Герметичність заслінки досягається завдяки гумовому ущільнювачу, встановленому на кожній поворотній пластині. Перетин приводного штоку — квадрат зі стороною 10 мм.
Заслінки RDE призначені для закриття і регулювання повітряного потоку в системах круглих повітропроводів. Можуть встановлюватися в будь-якому положенні. Їхній корпус виготовлений з оцинкованої сталі. 

Лопатки заслінок можуть повертатися під кутом 0-90° за допомогою сервоприводів.

Оснащені гумовою прокладкою, що підвищує щільність заслінки в закритому положенні.

У конструкцію заслінок можуть бути внесені зміни без погіршення споживчих властивостей.
Для повноцінної вентиляції важлива герметизація заслінок. Заслінки, які випускаються нашою компанією, максимально герметизовані гумовими ущільнювачами та пластиковими вставками.


Актуальні характеристики обладнання доступні в програмі підбору "AeroSelect". Ваш менеджер допоможе вибрати повітряні заслінки з потрібними аеродинамічними характеристиками, необхідних габаритів, детально розповість про рекомендовані сервоприводи.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.