Про нас

Розвиваємо українське виробництво

Більше ніж 10 років ТОВ "Вент-сервіс" під ТМ AEROSTAR – визнаний лідер ринку вентиляційного обладнання. Ми забезпечили свіжим повітрям понад 7000 клієнтів з усього світу. Нестандартні замовлення для нас стандартна ситуація. Власний відділ розробок гарантує вирішення найскладніших завдань.

Ми відкриті світу й безперервно опановуємо нові ринки, завдяки високим стандартам якості продукції, що виготовляється, підтверджених міжнародними сертифікатами.

Ми динамічні й постійно впроваджуємо ІННОВАЦІЇ в усі виробничі та бізнес-процеси.

AEROSTAR виробляє весь спектр енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування: повітрооброблюючі установки різної продуктивності (від 300 до 100 000 м3 / год), канальне вентиляційне обладнання; холодильне обладнання та обладнання для кондиціювання: VRF / VRV-системи, чилери, фанкойли; промислові адсорбційні осушувачі. Надаємо готові рішення для чистих приміщень і всіх типів басейнів.

Якість та інновації

Надточне обладнання наших заводів, передові енергозберігаючі технології, комплектуючі від провідних світових виробників, професіоналізм нашої команди допомагають виробляти якісне обладнання з мінімальним терміном окупності.

У 2019 ТОВ «АЕРОСТАР» стало офіційним дистриб'ютором теплообмінного обладнання ТМ "SPECIALE".

Мобільний додаток

З 2020 року ми випустили зручний додаток, щоб ви могли управляти нашими установками з будь-якої точки світу.


Наш додаток Aerostar APP — це

  • дистанційне керування.
  • технічна підтримка.
  • оперативна інформація при збоях та аваріях.

Завантажити:
для Android пристроїв ➡️ https://cutt.ly/ca0wigQ  
для IOS пристроїв ➡️ https://cutt.ly/da0wSwg  

Щоб надавати повний спектр послуг з вентиляції повітря, і бути корисними для побутового сегмента, з 2020 року ми стали представником компанії HITACHI та відкрили інтернет-магазин. Адже ваші потреби — наш головний орієнтир.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.