Інститут дерматокосметології доктора Богомолець (BOGOMOLETS CLINIC)

Інститут дерматокосметології доктора Богомолець (BOGOMOLETS CLINIC) розташований у Києві за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 26/4б.

Інститут дерматокосметології доктора Богомолець — лікувально-діагностичний центр, що практикує використання лазерних систем у своїй роботі вже понад 20-ти років, є однією з найбільш конкурентоспроможних медичних установ у світі

За два десятки років роботи фахівцями Інституту проліковано понад 200 000 пацієнтів з усіх регіонів України, а також інших країн, в тому числі Росії, країн СНД, Європи та США.

Дуже важливо підтримувати комфортний мікроклімат і чистоту повітря в медичних установах, саме тому на об'єкті встановлена краща вентиляційне обладнання Aerostar. Припливно-витяжна установка Aerostar GreenSTR і VRF-системи Hitachi прекрасно справляються з усіма поставленими завданнями та забезпечують приміщення комфортом і свіжістю.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.