Ми завжди раді креативним об’єктам у нашому портфоліо і одним із них став Будинок Футаго від makhno.com.ua
Будинок Футаго ("близнюки" по-японськи) складається з двох однакових частин: це брати-близнюки, які гордо піднімають голови і дивляться один одному в очі. Вони піднімаються над ландшафтом, як німі спостерігачі, які діляться одним ударом серця на двох. Клієнти дуже чітко висловили своє побажання: отримати сучасний і мінімалістичний будинок, який стане новим етапом їхнього життя через роки прихильництва класики.

Більш того, Futago House номінований на звання Будинку року 2021 від одного із найпрестижніших міжнародних дизайн-видань Arch Daily
Перед нами ж стояло завдання забезпечити цього красеня найкращим вентиляційним обладнанням, яке довго слугуватиме та даруватиме його мешканцям чисте повітря й комфортний мікроклімат. Наразі на об’єкті встановлені припливно - витяжні установки Aerostar GreenSTR-5 та GreenSTR-3, перевірені часом та досвідом використання.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.