Unit City. Корпус В11, В14, В15, м. Київ.

Перший інноваційний парк в Україні UNIT.City – місце, де створені екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій. На території парку розміщені офіси інвестиційних фондів, цифрових лабораторій, акселераторів, освітніх закладів, агентств, медіа, сервісних компаній. 
UNIT.City — місце проведення різноманітних бізнесових та культурних івентів.
У 2021 році комплекс має вже понад 200 резидентів. Серед них — представники сфер fintech, renewable energy, AI/Machine Learning/ Big Data, IoT/Hardware, VR/AR, Agritech, SaaS, Blockchain, Cyber Security та інших.
На блок B11 ми відгрузили дві установки GREENSTR-25 у новому дизайні та кольорі, з роторними рекуператорами, водяними нагрівачами, охолоджувачами, здвоєним вентилятором dual fаn.

Загалом на об'єкт відвантажено: багатофункціональні повітрооброблюючі установки Greenstr, Skystar, комплекти автоматики.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.