Житловий комплекс Premier Tower розташований у Вінниці за адресою проспект Космонавтів, 49.

ЖК Прем’єр Тауер – новобудова з вишуканою архітектурою, плавними лініями фасаду, продуманим плануванням і стильними під'їздами.

Серед ЖК Вінниці цей помітно відрізняється. Девелопер реалізує приміщення із триметровими стелями, великою кількістю вікон по периметру і дизайном прибудинкової території.
Загальні холи мають висоту стін 4,15 метра, панорамне скління, авторські інсталяції та зелені зони. Нерухомість елітного рівня охороняється декількома способами: передбачена система відеоспостереження, консьєрж-сервіс і пункти фізичної охорони. Вхід на територію — за картками доступу.

Житловий комплекс Premier Tower розташований у Вишеньці, одному із найбільш популярних районів серед вінничан. Локація розташована поруч з об'єктами інфраструктури, буяє зеленими парками, пам'ятниками та розважальними закладами. При цьому добратися в будь-яку частину міста можна як на особистому автомобілі, так і громадським транспортом. 

Комфорт у житловому комплексі забезпечує обладнання Aerostar Group, зокрема: припливно-витяжні установки SlimStar 500,750,1000 та вогнезатримуючі клапани.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.