Житловий комплекс Прем'єр Тауер – новобудова з вишуканою архітектурою, плавними лініями фасаду, продуманим плануванням і стильними під'їздами.

Серед ЖК Вінниці цей помітно відрізняється. Девелопер реалізує приміщення із триметровими стелями, великою кількістю вікон по периметру і дизайном прибудинкової території.

Загальні холи мають висоту стін 4,15 метра, панорамні стекла, авторські інсталяції та зелені зони. Нерухомість елітного рівня охороняється декількома способами: передбачена система відеоспостереження, консьєрж-сервіс і пункти фізичної охорони. На територію можна потрапити тільки при наявності відповідної картки доступу. Купити квартиру в ЖК Premier Tower від забудовника віддають перевагу ті, хто звик тільки до кращих рішень.

Житловий комплекс Premier Tower розташований у Вишеньці, одному із самих популярних районів серед вінничан. Ця локація розташована поруч із об'єктами інфраструктури, буяє зеленими парками, пам'ятниками і розважальними закладами. При цьому добратися в будь-яку частину міста можна як на особистому автомобілі, так і громадським транспортом. 
Джерело: https://vn.com.ua/ua/complex/zhk-premier-tower

Ми забезпечили об'єкт: приточно витяжними установками SlimStar 500,750,1000 та  вогнезатримуючими клапанами.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.