Фармацевтичний завод "Біофарма"

ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма» розташований у м. Біла Церква, Київської області за адресою: вулиця Київська, 37 В.

Група компаній STADA, світовий виробник високоякісних непатентованих лікарських препаратів і споживчих товарів для здоров’я, продовжує своє зростання в Європі. Компанія зі штаб-квартирою в Німеччині оголосила про придбання фармацевтичного бізнесу Biopharma, одного з ключових виробників фармацевтичної продукції в Україні.
Aerostar пишається, що вітчизняне виробництво відповідає найвищим європейським стандартам та раді, що ми є постачальниками вентиляційного обладнання для Biopharma.

Масштаби вражають:

11 припливних, 7 витяжних установок зовнішнього виконання та 2 припливно-витяжні установки внутрішнього виконання GlobalStar різної продуктивності з комплектами автоматики готові працювати на користь вітчизняної фармацевтики.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.