LG Chem Wrocław Energy знаходиться у місті Вроцлав (Польща).

Завод виробляє літій-іонні акумулятори для автомобільної промисловості. Завдяки цьому виробничому центру зменшено витрати на логістику і забезпечено своєчасні поставки важливих комплектуючих для автопромисловості в Європі. LG Energy Solution — найбільший у Європі та один із найпотужніших у світі виробників. У Польщі виготовляються всі компоненти акумулятора, аж до продукту, готового до установки в автомобіль.
Серед замовників компанії – Audi, BMW, Fiat, Ford, Porsche та Volkswagen та інші.
Потужності LG Energy Solution Wrocław охоплюють площу 100 гектарів, тут працює близько 10 000 осіб, функціонують кілька десятків виробничих ліній, цільова виробнича потужність досягає 100 ГВт-год. 
Під час розширення LG Chem Wrocław Energy на нових чергах встановлюється вентиляційне обладнання Aerostar: понад 1600 HEPA-боксів, в тому числі з вбудованим вентилятором (Blow filter unit), 34 рециркуляційні установки з вбудованою автоматикою на базі GreenSTR-25.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.