Фудкорт та Сільпо у Lavina Mall

Lavina Mall — найбільший торгово-розважальний центр України, який був відкритий взимку 2016 року. Сучасний футуристичний дизайн, великі простори, унікальні формати магазинів, новітні кінозали, незвичайні атракціони, фудкорти на будь-який смак та постійна атмосфера свята завдяки тематичним подіям, зірковим концертам та спеціальним пропозиціям найвідвідуваніший ТРЦ в Києві за даними NAI Ukraine.
Потоки вихідного дня в мега-молл в середньому складають 150 000. Парковкана 4000 місць. 18 серпня 2018 року головним подією в Києві стало відкриття в Lavina Mall першого в Україні магазину шведського бренду H&M загальною площею 3000 кв. м. У цей день ТРЦ відвідало близько 100 000 гостей, що є абсолютним рекордом і H&M, і для українського ринку.
Нашим завданням було забезпечити ТРЦ і його відвідувачів свіжим повітрям, а саме зону фудкорту та супермаркет Сільпо, з урахуванням великої кількості людей.
На об’єкті було встановлено вентиляційну продукцію Aerostar, яка вже не перший рік чудово виконує своє завдання, і відповідає всім поставленим вимогам.

Цей веб-сайт використовує файли cookie з функціональних, зручних та статистичних причин. Якщо ви приймаєте використання файлів cookie, натисніть кнопку "Я згоден". Політика конфіденційності та захисту персональних даних.